מנוי קבוצתי לאתר של היינר פרוהאוף- מחיר מיוחד לגולשי אתר סינית!

פרופ' היינר פרוהאוף הינו מטפל ברפואה סינית הפועל בארה"ב זה שנים רבות. פעילויות רבות נקשרות בשמו, בעיקר סביב הבאת הפילוסופיה הסינית לפרקטיקה, והבנה של הסימבוליות הסינית על שלל רבדיה. הרצאותיו של פרופ' פרוהאוף ידועות ברחבי אירופה וארה"ב כהרצאות מרתקות, המשלבות פילוסופיה סינית, הבנה עמוקה של השפה הסינית והקשרים לפרקטיקה יומיומית- צמחים ונקודות דיקור. עוד חוקר פרופ" פרוהאוף את מחלת הסרטן ועוסק בשימור ידע סיני עתיק למען הקהילה המקצועית הבינלאומית.

באתר של פרופ" פרוהאוף, ניתן למצוא אזור הנקרא Associates Forum, לשם מעלה פרופ' פרוהאוף את פעילותו ופעילות חבריו למען הקהילה הבינלאומית. כניסה לאזור זה באתר כרוכה בתשלום.

מערכת סינית יצרה קשר עם פרופ' פרוהאוף, ובשמחה רבה, יצרנו מנוי מיוחד, בו המעוניינים להיכנס ל- Associates Forum יוכלו לעשות כן בתשלום של 100 ₪ לשנה. מחיר למנוי של אדם בודד- 195$ (כ- 754 ₪ לאדם). דרך סינית אתם חוסכים כ- 600 ₪.

מה באתר?

באזור בתשלום תוכלו למצוא שלל קטעי וידאו בני כשעה כל אחד בנושאים שונים בפילוסופיה סינית- פרשנות של סימבוליות סינית, הבנה של אלכימיה, צמחי מרפא, צ'י גונג ועוד. כמו כן, יש באזור בתשלום כתבות ייחודיות לאזור זה.

למי המנוי רלבנטי?

כל מי שהפילוסופיה והרפואה הסינית מעניינות אותו- סטודנטים ומטפלים כאחד, מכל האסכולות.

כמה עולה המנוי דרך אתר סינית?

המנוי עולה 100 ₪ לאדם, לשנה. שימו לב, המנוי השנתי מסתיים ב- 24.5.2011, והמנוי אפשרי לגולשים מישראל בלבד.

איך משלמים?

לתשלום צרו קשר במייל,
ניתן לשלם באחת מהאפשרויות הבאות:

לקבלת פרטים על כל אחת מהאפשרויות ובכלל, אם ישנן שאלות, אנא צרו קשר עם יעל במייל: yael.ernst@gmail.com

אתם מוזמנים!