מהפכת הפרסום בסינית!

תודה רבה לבאנרים, הייתם באמת נפלאים ועשיתם עבודה מצוינת. אבל הגיעה השעה שתעברו לשבת בכיסאות המשנה כשחקני חיזוק. מעתה, המרכז יהיה סביב תוכן איכותי ופעילות הרשתות החברתיות של סינית.

מה הוביל לשינוי? שלוש עובדות: בעמוד העסקי של סינית בפייסבוק יש מעל 5,000 לייקים. בפרופיל של סינית באינסטגרם יש מעל 650 עוקבים. או במילים אחרות- קהל יעד ממוקד ביותר עבור המוצרים שלך, בשתי הרשתות הפופולאריות ביותר בקרב הקהילה המקצועית בארץ. לקהל הזה נציע פרסום באמצעות תוכן, מתוך הבנה של כלל בסיסי מאוד באינטרנט: Content is Queen.

מה אנחנו מציעות? ניתן לשלב בין אפשרויות לחשיפה מקסימלית, וניתן לבחור אפשרות אחת. כרגיל, אנחנו בסינית נשמח להתאים לך את החבילה כדי שתהיה מדויקת לצרכיך

ליצירת קשר לחצו כאן.

כתבה ממומנת


סינית מעניקה במה למטפלים, מטפלות וחנויות, באמצעותה יוכלו להציג “כתבת פרופיל” המלווה בתמונות מקצועיות.

מה זה כולל?

יום צילום: יום הסובב סביב הקליניקה/ החנות וסביבך, מי שמאחורי המקום. יום הצילום יתבצע על ידי צלמת מקצועית, ובסופו של יום צילום זה יעמדו לרשותך בין 40 ל- 50 תמונות לשימוש פרטי בכתבה בסינית, אך גם ברשתות חברתיות, ברושורים, תוכניות של כנסים בארץ ובחו”ל וכיו”ב

ראיון איתי, יעל ארנסט: נוכל להיפגש, להתכתב במייל או לשוחח טלפונית, על פי בחירה. השאלות והתשובות יופיעו בכתבה, והכתבה תהיה כתבת תוכן עם מסר שיווקי, אך בשום אופן לא פרסומת זולה

חשיפת הכתבה: באתר סינית כמובן, אתר ממוקד ברפואה סינית וממוקד בוגרים, אך מאחר וסינית נפתחת גם לקהל הרחב, החשיפה לכתבה שלך רק תלך ותגדל. בנוסף, סינית חוגגת השנה 14 אביבים, 14 שנים שצברו וותק במנועי חיפוש שונים- וגוגל בראשם. החשיפה אם כן תהיה מדויקת ומשמעותית

קידום הכתבה: אזכור הכתבה בניוזלטר של סינית, ויצירת קמפיין ממומן בפייסבוק למשך שבוע

פיקסל של פייסבוק: אנחנו נשתול פיקסל של פייסבוק בעמוד הכתבה, שיאפשר ליצור קהל יעד איכותי להמשך פעולות שיווק באמצעות סינית

מחיר היכרות: 1,500 ש”ח לחודש. שימו לב: הקמפיין הממומן יהיה בתשלום נוסף של הלקוח, לא מדובר על חלק מהמחיר הרשום לעיל.

ניתן לפרסם כתבת תוכן מקצועית ממומנת על ידך, ובסיומה ניתן להוסיף מידע שיווקי עבור המוצר שלך.
הכתבה נשארת ומצטרפת למאגר הכתבות של סינית.
מה זה כולל?
שליחת ניוזלטר של סינית המעדכן את הרשומים על עליית הכתבה.
חשיפת הכתבה בפייסבוק באמצעות פוסט וסטורי (לעמוד הפייסבוק של סינית יש כ- 5,000 לייקים).
מחיר: 1,000 ש״ח לכתבה

ניוזלטר


אנחנו לוקחות את הניוזלטר שלנו כמה צעדים קדימה, ומעניקות חשיפה גדולה יותר במסגרת הניוזלטר, שממשיך להיות אחד הכלים המשמעותיים ביותר בכל קמפיין פרסומי שהוא.

מה זה כולל?

עד 4 ניוזלטרים: סינית שולחת עד 4 ניוזלטרים המכילים את הפרסום שלך, כאשר נוצר מעקב צמוד של אלו שפותחים את המייל הראשוני שנשלח ואלו שטרם עשו זאת. על פי פילוח זה, יותאמו המיילים העוקבים והמשך מעקב על התנהלות מקבלי הניוזלטרים

הניוזלטר הראשוני מגיע לכ- 5,000 הרשומים במערכת סינית, קהל ממוקד רפואה סינית

התאמה למובייל: לא רק רספונסיביות- לאור העליה המתמדת של משתמשים דרך סמארטפון, אנחנו דואגים שלחיצה על טלפון תעביר לשיחה טלפונית. כן, גם לחיצה על כתובת מייל תעביר לשליחת מייל באופן מיידי.

מחיר: 2,000 ש”ח לקמפיין

שליחה חד פעמית של הפרסום שלך בלבד, לכ- 5,000 רשומים.
מחיר: 1,500 ש״ח לגיליון

פרסום ממומן בפייסבוק


אנחנו מעלות ומנהלות את קמפיין הפרסום הממומן בפייסבוק, למשך שבוע. 50% מהסכום מוקדש לתקציב הפרסום הממומן.מה זה כולל?

פרסום ממומן לפי קהלי יעד מפולחים מוכנים של סינית: לאורך השנים צברנו קהלי יעד מפולחים לפי הגדרות שונות לפרסום ממומן בפייסבוק. בנוסף, נשלוף קהלים על פי פיקסל של פייסבוק באתר סינית על פי נושאים רלבנטים למוצר המתפרסם.

הופעת הפוסט בעמוד העסקי של סינית בפייסבוק: פוסט אודות הפרסום יופיע גם בחשיפה אורגנית בעמוד העסקי של סינית בפייסבוק, המונה כיום כ- 4,950 לייקים.

חשיפה באינסטגרם: החשיפה של הפרסום הממומן שלך יכלול גם פרסום באינסטגרם, המונה כיום מעל 500 עוקבים.

בונוס– פרסום באנר בסינית לחודש על חשבון הבית: בשווי 500 ש״ח

מחיר היכרות: 1,000 ש״ח לקמפיין (ההתפלגות היא- 500 ש״ח לפייסבוק, 500 ש״ח לסינית)

פעילות Giveaway באינסטגרם


מה זו פעילות Giveaway?
פעילות המתקיימת בעמוד האינסטגרם של סינית, המונה 669 עוקבים (נכון לכתיבת שורות אלה), בה מתקיימת פעילות כלשהי, ובסופה ניתן המוצר במתנה לזוכה אחד שנבחר על ידך.

למשך כמה זמן מתקיימת הפעילות?
הפעילות יכולה להתקיים בין 24 שעות ל- 3 ימים, לבחירתך.

מה ההצעה כוללת?
חשיפה בעמוד האינסטגרם של סינית, המונה 669 עוקבים. החשיפה נעשית באמצעות פוסט וסטורי.
חשיפה בעמוד הפייסבוק של סינית, המונה כ- 5,090 לייקים. הפוסט והסטורי יתנו את המידע הרלבנטי לפעילות ויפנו באמצעות קישור לפעילות עצמה בעמוד האינסטגרם.
חשיפה באמצעות הניוזלטר של סינית המונה כ- 5,000 רשומים. הניוזלטר יהיה ממוקד ויכלול רק את הפעילות שלך.

מחיר: 800 ש״ח לפעילות

שיווק בפייסבוק ובאינסטגרם של סינית


יצירת תוכן על ידינו על בסיס חומרים שמועברים אלינו על ידך, שיעלה באתר סינית, ויקודם בפייסבוק ובאינסטגרם של סינית.

מה זה כולל?

יצירת תוכן על פי החלטה מראש: לרשותנו מספר פלטפורמות ליצירת תוכן- פודקאסט, כתבה וסרטון. יחד איתך, נחשוב על האפשרויות ונחליט על הדברים המתאימים לך ביותר.

3 פוסטים בחודש בעמוד הפייסבוק של סינית (כולל חשיפה בסטורי): פוסטים שמקדמים את התוכן שיצרנו ומעניקים חשיפה רחבה יותר למוצר שלך.

3 פוסטים בחודש בעמוד האינסטגרם של סינית (כולל חשיפה בסטורי): פוסטים שמקדמים את התוכן שיצרנו ומעניקים חשיפה רחבה יותר למוצר שלך.

מחיר היכרות: 2,000 ש״ח לקמפיין